Věříme v to, že každé dítě může správným pochopením, přístupem rodičů a efektivním řešením rozvíjet svůj potenciál  a že může být šikovné, spokojené a sebevědomé. Každé dítě na to má.

Měníme úhel pohledu na děti s ADHD a dalšími neurovývojovými poruchami. Vnímáme zásadní nedostatky v této oblasti, které chceme pomoci vyřešit.

Chceme, aby děti častěji zažívaly pocity úspěchu, sebejistoty a štěstí a měly lepší kamarádské vazby.

Chceme, aby rodiče zažili úlevu. Aby zažili radost ze spolehlivého a soustředěného dítěte.

Chceme, aby měli pedagogové lepší pocit ze své práce a z dětí, které budou zvídavé, soustředěné a pozorné.

Máme nápady, máme vize, máme osobní zkušenosti, máme novinářské schopnosti a máme chuť předat vám, co jsme zjistily a co víme, že funguje.

Jaké jsou naše zkušenosti?

Kurzy u renomovaných odborníků: neuro-vývojová stimualce u Mgr. Volemanové, Celostní program vývoje MUDr. Kleplové® , vzdělávací kineziologie

Praxe s vlastními dětmi: cvičením pod vedením renomovaných odborníků

Praxe s ostatními dětmi: mnohaletá praxe ve speciálně-pedagogickém poradenství a terapeutické činnosti energetické psychologie, cvičení dětské a dospělé jógy, terapeutická cvičení s dospělými a dětmi

Osvětová činnost: přednášky v různých institucích, školách, mateřských centrech, panelová diskuse na téma prevence poruch chování a učení, publikační činnost.

Mgr. Petra Poláková – vize a vedení, terapie

„Chci aby děti s poruchou nebyly vnímány jako obtížné. Je to téma, z něhož je každý otrávený a není dost sexy, ale může vést až k depresím, šikaně“.

 • Jsem aktivní máma s mnohaletým osobním zájmem, vizí a touhou pomáhat a předávat nabyté informace ostatním lidem. Chci být prostředníkem mezi rodičem a dítětem a pomáhat tam, kde všechny možnosti selhaly. Tam, kde lékaři nemají kapacitu pomoci, tam, kde se rozvoj mozku, výchova a vzdělávání, ale i něco nehmatatelného, co vše propojujeme, potkává. Z praxe vidím, že za řadou problémů stojí právě nedostatek času a pozornosti vůči dětem. Trápí mě, že jsou děti s ADHD a jinými poruchami vyčleněny z kolektivu, mají nízké sebevědomí, chybí jim pocity sounáležitosti, zažívají smutek. Vystudovala jsem sice něco jiného: oblast mezinárodních vztahů, profesně se řadu let věnovala oblasti životního prostředí, ale si mě oblast dětí našla. Svůj potenciál potenciál a svou životní misi nalézám v  péči o zdravý a harmonický rozvoj dětí a dospělých formou jógy, cvičení s dětmi, velkou část energie věnuje správné motivaci pro cvičení – vymýšlení básniček, příběhů, her. Terapeutická jóga.
 • Rozhovor nad knížkou
 • terapie, cvičení, přednášky, publikační činnost, kniha Jak rozvíjet pohyb, emoce, smysly
 • kontakt

Ing. Tereza Solilová – obchod, nutriční poradenství

 • Jsem aktivní žena zabývající se zdravým životním stylem, nutričním poradenstvím (vlastní značka Zdravé žití), s manažerskou zkušeností a praxí vedení mezinárodních projektů v rámci CzechInvestu na pozici vedoucí oddělení strategických projektů
 • obchod a finance, komunikace, přednášky
 • kontakt
 • terapie, cvičení, přednášky
 • kontakt

Mgr. Stanislava Emmerlingová – speciální pedagožka

 • Jsem bývalá pedagožka, nynější terapeutka a speciální pedagožka s 23letou privátní praxí, s komplexním a lidským přístupem, bohatou zkušeností, vytrvalostí, s níž se snažím dosáhnout zlepšení v oblasti neurovývojových poruch, její zkušenost v oblasti tvořivé dramatiky mě dovedla k podmínkám efektivního učení.
 • přednášky, komunikace s odborníky, publikační činnost, Čítanky pro dyslektické děti
 • kontakt

„Věříme, že všichni rodiče mají mít dobrý pocit, že ve výchově uspěli.“

Simona, Míša, Daniela, Zuzka

Vytváříme tým, které spojují stejné hodnoty a vize.

„Máme rády práci s dětmi a dospělými, dbáme na sounáležitost, respektujeme jedinečnost, věříme v sebe i rozvoj dětí.“

Přihlašte se ke spolupráci s námi, hledáme nové kolegy a terapeuty po pokrytí našich programů v Praze i okolí. Kontaktuje nás

INNP tým