menu

Program Smarty pro děti®

Smarty pro děti logo

pohyb jako aktivizace i zklidnění dětí ve třídě

nÁstroje pro pedagogy na zefektivnění jejich výuky

Pohybový program Smarty pro děti® představuje několik dílčích pohybově-vzdělávacích a pohybově-stimulačních programů do školek a škol.

Stěžejní část tvoří programy na aktivizaci a relaxaci dětí ve třídách ZŠ nebo MŠ, které mají podobu vzdělávacích workshopů pro pedagogy. K tomu nabízíme pohybový kroužek na bázi jógy, který hradí rodiče. Programy probíhají přímo ve školce či ve škole. Cílem Smarty pro děti® je přidat dětem minuty zdravého pohybu navíc, který vede nejen k lepší fyzické a psychické kondici dětí, ale také k lepšímu soustředění a učení dětí s projevy ADHD a dys- poruch. Pedagogové v rámci školení získají nové aktivizační nástroje pro zlepšení atmosféry ve třídě. Programy jsou vhodné pro inkluzivní vzdělávání i vzdělávání cizinců. Programy nabízíme prozatím v Praze.

INNP je držitelem akreditace MŠMT k provádění vzdělávacích programů Smarty pro děti® v MŠ: Pohybový program pro všestranný rozvoj dětí a Smarty pro děti® v ZŠ: Pohybový program pro všestranný rozvoj dětí, Č. j.: MSMT- 617/2020- 2- 61.

Smarty Focus

Krátké pohybové aktivity na aktivizaci, zklidnění a lepší soustředění dětí ve třídě.

Smarty pro děti – pohybová program pro školy

Smarty Gym

Pohybový program pro podporu školní zralosti a všestranný rozvoj dětí ve škole: cvičení vhodné do tělesné výchovy či družiny

Smarty program – cvičení pro děti
Smarty program – cvičení pro děti

Smarty Improve

Stimulační cvičení pro děti s projevy hyperaktivity

Smarty Happy

Chytrý“ pohyb ve škole

Smarty Support – pro školky

Pohybový program na podporu školní zralosti a všestranný rozvoj dětí ve školce

Smarty Happy – pro školky

Chytrý“ pohyb ve školce

V čem spočívá naše metodika?

Pracujeme s celosvětově používanou metodou založenou na odbourání primárních reflexů (neuro-vývojová stimulace) a propojení nervových spojů a mozkových hemisfér vycházející z pohybového vývoje dítěte v prvním roce života. Postupně se dostaneme od žíněnky až k práci s tužkou a k lepšímu rozvoji dítěte.
Upozornění: Cvičení nenahrazuje lékařskou péči ani lékařem stanovená doporučení. Více o metodice

Workshopy pro školy a školky

O lektorce