menu

Program pro rodiče a děti 4–18 let: ADHD, čtení, psaní, řeč

INNP Roční pohybový program

UPOZORNĚNÍ: Pro aktuální informace ohledně realizace konzultací v souvislosti s epidemiologickou situací nám, prosím, napište email!

„Chci, aby se moje neklidné dítě s ADHD zklidnilo, aby se u mého dítěte zlepšila řeč, psaní a čtení, abychom se v rodině lépe domluvili a konečně jsme cítili úlevu. Chci znát konkrétní cviky a unikátní aktivity, které pomohou. Vím, co chci změnit v naší rodině.

NABÍZÍME MOŽNOST PORADENSTVÍ ON-LINE.

Proč?

Náš program – o co se jedná?

Přijdete k nám na vstupní konzultaci a pak jednou za 2-3 měsíce na další kontrolní konzultace.

Aktivity máte na každý den, kdekoli, třeba v ložnici nebo v obýváku, ráno či večer, podle materiálů, které vám poskytneme.

Důležité je vydržet a naladit se na děti. Máme zkušenosti, že efekty jsou skvělé.

Praxe ukazuje, jak moc je důležité již v první fázi přikročit k odblokování emočních traumat formou Access Bars, kraniosakrální terapie pro výrazný efekt celého programu.

Důležitou součástí je i osobní konzultace ohledně přístupu a změn je Access Bars nebo kraniosakrální terapie pro rodiče

Program je určen pro děti od 4 do 18 let.

Jak roční program probíhá?

Úvodní konzultace s rodiči

„Jak to vidí rodič“

Promluvíme si spolu o tom, co potřebujete řešit z vašeho pohledu. Rovnou nabízíme Access Bars nebo kraniosakrální terapii a tipy pro první práci s dětmi.

90 min/ 2000 Kč

TESTOVÁNÍ

„Jak to vidí dítě“

Rozhovor s  dítětem a testování Obdržíte manuály a první „domácí úkoly“ rovnou Access Bars nebo kraniosakrální terapie.

120 min/ 2500 Kč

Kontrolní konzultace

„Jak jsme na tom“

Zadáme další aktivity, probereme, co se daří, co lze zlepšit. Setkáváme se za cca 8 týdnů.

60 min/ 1300 Kč zahrnuje manuály a shrnutí průběhu setkání emailem

Chci znát metodiku

Pracujeme s celosvětově používanou metodou založenou na odbourání primárních reflexů (neuro-vývojová stimulace) a propojení nervových spojů a mozkových hemisfér. Využíváme i další podpůrné metody založené na odbourání raných traumat formou harmonizujícího a zklidňujícího dotyku (Access Bars® a kraniosakrální terapie) a svalovým testováním a korekčními technikami (EFT, kineziologie One Brain). Postupně se dostaneme od žíněnky až k práci s tužkou tzv. DOV-dílčí oslabení výkonu pod vedením naší speciální pedagožky.
Upozornění: Cvičení nenahrazuje lékařskou péči ani lékařem stanovená doporučení. Více o metodice

Reference

„Rádi bychom poděkovali Petře za čas, podporu, pozitivní přístup a nápady, jak pracovat s dítětem, které se hůře soustředí ve škole. Bylo to nejen užitečné, ale i příjemné a zábavné. Jsme rádi, že to přineslo kýžené ovoce, ale zadarmo to nebylo. Je to o sebedisciplíně. Držíme palce všem, kteří se do toho vrhnou tak jako my.“
~ Lenka a Marcel R., rodiče desetiletého chlapce

„Chtěla bych  Petře moc poděkovat za zasvěcení do dané problematiky, na základě čeho jsme se rozhodli, že se do cvičení pustíme. Profesionalita a srdcem vedený celý program určitě přinesl dobrý výsledky. Je vidět, že Petru práce opravdu baví, a to v přípravě, konzultaci i v samotném cvičení s dítětem. Všem určitě doporučuji vyzkoušet a hlavně se nevzdávat, věřit a vydržet dokonce. Výsledek bude stát za to.“
~ Jana T., maminka čtyřletého chlapce

Poradna pro děti 0–4 roky

Máte děti mladší 4 let? Přijďte na individuální konzultaci.

Kdo vás bude provázet, kolik to stojí?