menu

Koučink pro rodiče a děti 5–18 let: ADHD/vysoce citlivé děti, čtení, psaní, řeč

INNP Roční pohybový program

„Chci, aby se moje dítě rozzářilo, bylo si jistější samo sebou a doma zavládla harmonie.“

NABÍZÍME MOŽNOST PORADENSTVÍ ON-LINE.

Jaké by to bylo uznat, že chování je způsob komunikace?

Náš program – o co se jedná?

Přijdete k nám na vstupní konzultaci a dozvíte se nové úhly pohledy a trendy k přístupu k těmto dětem, které jsou přesně v pořádku takové jaké jsou, jen je potřeba něco „doladit“ a „naladit se na ně“. Někdy je přínosem tato konzultace, většinou děti i rodiče si vybírají chodit jednou jednou za 2-3 měsíce na další kontrolní konzultace a postupují do dalších „levelů“. Přes uvolnění napětí, propojení, naladění, volby lepších strategií, uvědomění si svého potenciálu až po celkovou harmonizaci.

Aktivity na výběr na každý den, kdekoli, třeba v ložnici nebo v obýváku, ráno či večer, podle materiálů, které vám poskytneme.

Důležité je vydržet a naladit se na děti, ale i na sebe a svoje potřeby. Máme zkušenosti, že efekty jsou skvělé.

Praxe ukazuje, jak moc je důležité již od začátku přikročit k odblokování emočních traumat formou Access Bars, kraniosakrální terapie pro výrazný efekt celého programu.

Důležitou součástí je i osobní konzultace ohledně přístupu a změn je Access Bars nebo kraniosakrální terapie pro rodiče

Program je určen pro děti od 5 do 18 let.

Jak náš program probíhá?

ONLINE s rodiči

rozbor situace, náměty na doma, nové vhledy a trendy

555Kč

STARTOVACÍ KOUČINK S DĚTMI

1. povídání a empatie – nové trendy, pohledy dětí 2. příčiny – jemné pohybové testy 3.uvolnění bloků a relaxace formouAccess Bars/kranio terapie 4.zábavné a funkční aktivity na doma

3333 Kč (zahrnuty manuály)

CYKLUS koUČINKU S DĚTMI

Přínos pro celou rodinu, využitelnost do celého života. 1. Access Bars/kranio terapie, sdílení. 2. Postup do dalších „LEVELŮ“: propojování hemisfér, zklidnění, relaxace, soustředění,cviky.

1111Kč 1x za měsíc 2222 Kč 1x za 2 měsíce (zahrnuty manuály)

Chci znát metodiku

METODA PES (R): pohyb, emoce a smysly vychází z principů kladného vlivu pohybu na propojení nerovových spojů a rozvoj dětí, význam emočního bezpečí (dosycení bazálních jistot) a podpory probuzení smyslů. V případě, že je pořeba, pracujeme s celosvětově používanou metodou založenou na odbourání primárních reflexů (neuro-vývojová stimulace). Jinak využíváme terapeutické cvičení a uvolňující cvičení podle vývoje v prvním roce života, čchi-kung, jógu ai další podpůrné metody založené na odbourání raných traumat formou harmonizujícího a zklidňujícího dotyku (Access Bars® a kraniosakrální terapie) a svalovým testováním a korekčními technikami (EFT, kineziologie One Brain).
Upozornění: Cvičení nenahrazuje lékařskou péči ani lékařem stanovená doporučení. Více o metodice

Reference

„Rádi bychom poděkovali Petře za čas, podporu, pozitivní přístup a nápady, jak pracovat s dítětem, které se hůře soustředí ve škole. Bylo to nejen užitečné, ale i příjemné a zábavné. Jsme rádi, že to přineslo kýžené ovoce, ale zadarmo to nebylo. Je to o sebedisciplíně. Držíme palce všem, kteří se do toho vrhnou tak jako my.“
~ Lenka a Marcel R., rodiče desetiletého chlapce

„Chtěla bych  Petře moc poděkovat za zasvěcení do dané problematiky, na základě čeho jsme se rozhodli, že se do cvičení pustíme. Profesionalita a srdcem vedený celý program určitě přinesl dobrý výsledky. Je vidět, že Petru práce opravdu baví, a to v přípravě, konzultaci i v samotném cvičení s dítětem. Všem určitě doporučuji vyzkoušet a hlavně se nevzdávat, věřit a vydržet dokonce. Výsledek bude stát za to.“
~ Jana T., maminka čtyřletého chlapce

Poradna pro děti 0–4 roky

Máte děti mladší 4 let? Přijďte na individuální konzultaci.

Kdo vás bude provázet, kolik to stojí?